Wellness Party Hotel Březůvky

Wellness, tropický bazén, vířivka, sauna

Užijte si wellness v našem hotelu jak se patří.
K dispozici máte tropický krytý bazén, v kterém je zákaz koupání v plavkách. Délka bazénu 15 m a hloubka  je 2,8 m přímo v prostorách hotelu, obklopený tropickou krajinou. Teplota vody 27 °C - 29 ° C.
Náš tropický bazén se liší od jiných standardních bazénů tím, že má léčebné účinky a je vybaven chromoterapeutickou technologií. Chromoterapie je alternativní léčebná metoda světelnými barvami, kterými bazén disponuje. Táto léčebná metoda kromě relaxace, zvyšuje  odolnost organizmu, zmírňuje stres a navozuje pocit klidu.
Pomocí této metody je možné podporovat jiné léčebné postupy u nejrůznějších chorob a zdravotních potíží - můžeme jmenovat třeba astma, ekzémy, migrény, nespavost, vysoký krevní tlak, deprese a podobně. Tato terapie je využívána i v některých nemocnicích a léčebných zařízeních jako colorterapie (chromoterapie).
Dále si můžete vychutnat vířivku. Celkem 61 vzduchových a vodných trysek. Při provozu se voda průběžně dohřívá na optimální teplotu pro hydroterapii, která je 36 °C. Čistou vody zajišťuje filtrace s ozonizací a chemické ošetření. Dopřejte si nenáročnou a velmi příjemnou relaxaci ve formě hydromasáže, která zlepšuje krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Masáž těmito vodními a vzduchovými proudy vytváří povrchovou masáž a uvolňující vibrace přenášejí do celého lidského těla.
K dokonalému relaxu a očistě pro celý organizmus můžete také využít saunu.
Saunování ma vliv na celou řadu tělesných orgánů, např. na kůži, kardiovaskulární systém, neurovegetetivní systém a na pohybový aparát. Zejména na dýchací cesty a psychiku. Psychika uvolňuje a odlehčuje napětí, zmenšuje úzkost a agresivitu a přitom povzbuzuje. Pravidelné saunování podporuje také schopnost k výkonu, zejména v druhém dni po saunování.

Wellness Party Hotel Vám nabízí jak uvolnění pro celé tělo, tak i pro Vaši mysl. Pokud cítíte, že jste unaveni, přepracováni a potřebujete načerpat novou energii, tak FKK WELLNESS PARTY HOTEL je to pravé pro Vás. Navštivte nás s partnerem, partnerkou, nebo jen tak se skupinou přátel. Máme pro Vás přichystány různé wellness balíčky a programy, z kterých si určitě vyberete a veřte, že nebudete litovat.


PARKOVÁNÍ ZDARMA

WIFI INTERNET

NEKUŘÁCKÉ POKOJE