Wellness Party Hotel Březůvky

Sport a tipy na výlet

Prostředí vizovické krajiny samo o sobě přináší spoustu zajímavých možností pro relax v přírodě, procházky a cyklistické výlety. Kromě toho však nelze přehlédnou možnosti využití návštěv např. ZOO Zlín a zámku Lešná. Obojí patří k nejkrásnějším místům celé Moravy.
Navštivte zlínskou zoologickou zahradu a nebudete litovat! Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Za jeden den návštěvníci procestují Afriku, Asii, Austrálii a Jižní Ameriku a seznámí se s 222 druhy zvířat. Mezi ta nejatraktivnější patří sloni, žirafy, nosorožci, gorily, lachtani, lvi, tygři, tučňáci, papoušci, mravenečníci a řada dalších.
www.zoozlin.eu

Zámek Lešná  - prohlédnete si 11 stylově zařízených pokojů, v nejkrásnějším Sále předků se navíc můžete provdat či oženit. Zámek obklopuje krásný park s vzácnými stromy, který volně přechází do lesního prostředí zoo. Roste zde více než 1 200 druhů dřevin a okrasných bylin z Evropy, Asie, Severní a Střední Ameriky. Stáří některých stromů dosahuje až 270 let.
http://www.zoozlin.eu/zamek-lesna

Lázně Luhačovice - nejoblíbenější lázně na Moravě - Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.
www.lazneluhacovice.cz

V zimním období však zábava nekončí. Město Zlín disponuje lyžařským svahem a tak lze i v zimním čase utužovat své zdraví sportováním v nedalekém okolí.
http://www.svahzlin.cz

Další lyžařské svahy se nachází v průměru cca do hodiny cesty od našeho hotelu.


PARKOVÁNÍ ZDARMA

WIFI INTERNET

NEKUŘÁCKÉ POKOJE