Wellness Party Hotel Březůvky

O nás

Snad stojí za zajímavou zmíňku, že hotel byl původně hotelem s kabaretem, známým pod názvem Moulin Rouge. Postupnou změnou provozovatelů a jejich pohledem na zájmy návštěvníků došlo k transformaci kabaretu s nočním klubem do nynější podoby, která má za cíl poskytnout hostům relax v podobě wellness prostředí. Nejsme hotel, který by se mohl chlubit mramorovou podlahou, zlatými klikami, mahagonovým nábytkem, ale za to můžeme nabídnout hostům jedinečné tropické prostředí s živými tropickými rostlinami a krásným bazénem, který je po nákladné rekonstrukci vybaven chromoterapií, tedy terapií barev a světel, která patří patří mezi metody alternativní medicíny. Používá barvy a světlo k vyvážení energie v lidském těle, a její doplnění po stránce psychické, emocionální, spirituální, i mentální. Nejsou to vyloženě jen barvy, které pomáhají cítit se lépe, ale i energie světla, které tyto barvy odrážejí. V duchu zaměření naturistického hotelu je v bazénu zákaz koupání v plavkách. Ani ne dva metry od bazénu s hloubkou přibližně tři metry je taneční parket, ale zatančit si můžete i na skalní plošině která vystupuje z bazénu. Tyto prostory jsou vám k dispozici ve dne i po celou noc, takže máte možnost se bavit, nebo relaxovat nonstop. Naši hosté  mají možnost opalování bez plavek na nudistické louce, kterou FKK Wellness Party Hotel disponuje. Klidně můžete na této louce třeba posnídat, poobědvat nebo si třeba s partnerem, nebo partnerkou při svíčkách ve vířivce vypít láhev dobrého vína a tak si vychutnat pravý prožitek svobody v přírodě. Nejeden hotel v české republice by nám mohl toto závidět.

Historie hotelu se nám zdála jako zajímavou raritou a proto v některých prostorách naleznete prvky, připomínající dávnou minulost, jako např. koberce s logy Moulin Rouge, nebo maketu mlýnu ve štítové zdi hotelu. Tyto prvky nemají jiný, než historický význam a v žádném případě je nelze slučovat s nynějším zaměřením FKK hotelu.

Prohlédněte si fotogalerii a recenze z knihy hostů. Budete překvapeni kolik známých osobností - celebrit náš hotel od jeho vzniku již navštívilo. 


PARKOVÁNÍ ZDARMA

WIFI INTERNET

NEKUŘÁCKÉ POKOJE